Hakkımızda

BRK Mimarlık İnşaat Danışmanlık Tur. Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

2017 yılında kurulan BRK Mimarlık İnşaat Danışmanlık Tur. Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. hızlı bir büyüme trendi göstererek inşaat sektöründe adını duyurmaya başlamıştır. İlerleyen yıllar özel kurum ve özel kuruluşların önemli projelerinde BRK Mimarlık İnşaat Danışmanlık Tur. Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. imzasının başarıyla atıldığı yıllar olmuştur.

BRK Mimarlık İnşaat Danışmanlık Tur. Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Mimarlık ve İnşaat Hizmetleri , Konut ve Ticari yapı uygulamaları , Proje ve Modelleme işleri , Dekorasyon ve Tasarım hizmetleri , Tadilat ve Mimari yenileme işleri , Kat karşılığı inşaat ve Taahhüt Hizmetleri , Kentsel Dönüşüm uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Bugüne dek gerçekleştirdiği her projeyi, geleceğe referans olarak değerlendiren; kaliteyi, hizmet ve imalatta maksimize eden, çalıştığı kurum ve kuruluşlardan aldığı takdiri yeni nesil projelerinin altyapısı olarak kabul eden BRK Mimarlık İnşaat Danışmanlık Tur. Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.; Türkiye’nin önemli yapı taşlarından biri olmaya devam edecektir.