Vizyonumuz

Brk Mimarlık bir kavram olarak tasarımı; yaşamların kesişmesi, paylaşılması ve değiştirilip geliştirilmesi şeklinde algılar, bu noktada tasarımları ve projeleri en ince ayrıntısına kadar detaylandırır.

Şirketimiz deneyimli tasarımlarıyla her türlü üretimde bilgisini ve sezgisini kullanarak mekanı,malzemeyi ve ışığı temel alır. Bu üretimi doğa ve insan merkezli bir çerçeveye oturtmayı ilke edinmiştir.

Brk Mimarlık LTD ŞTİ tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve tüm projeler alanında hizmet vermektedir.

Brk Mimarlık tarafınca üstlenilen işler , proje veya konseptin analiz, araştırma , eskiz , etüt ve tasarımıyla başlayıp , tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilir. Bu hizmetlerde amaçlanan ; yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, aynı zamanda işverenin yatırımının  optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metodları ve detay çözümleri geliştirmektir.

Brk Mimarlık olarak amacımız ; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde doğru , hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vermektir.

Brk Mimarlık konsept projelerin tasarım ve sunumlarından başlayan konut, ofis , fabrika , restoran , mağaza , villa v.s. ve tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve ürün tasarımlarından bunların projelendirilip uygulanmasına dek varan bir yelpazede hizmet  vermektedir.